54.80.30.49

Teknik Servis Hizmeti

04Bilgisayar, notebook ve tablet, akıllı telefonlarınızın arıza tespiti, teknik ve yazılımsal onarım hizmetlerini uzman ekibimiz ile sunuyoruz.

Teknik servis hizmeti, genellikle firma adresinizde sunulmaktadır. Bunun için bize ulaşıp arıza bildirimi yapmanız yeterlidir. Teknik servis ekibimiz sorunun hızla çözümü konusunda sizi yönlendirecektir. Yerinde çözülemeyen sorunlarda arızalı donanımınız, teknik servisimizde gerçekleştirilecek onarım sonrasında adresinize bırakılacaktır. Arızalı donanımı dilerseniz teknik servisimizde de getirebilirsiniz.

Teknik servisimizde gerçekleştirilen onarım ve değişimlerde %100 orjinal yedek parçalar ve sektörde kabul görmüş en kaliteli malzemeler kullanılmaktadır. Buradaki amacımız arızayı tamamen bir daha ortaya çıkmayacak şekilde çözmek ve hem maddi, hem de zaman olarak oluşan kaybı en aza indirmektir.

Arızalı parça değişiminde özellikle belirtmeniz ve talep etmeniz halinde sizin istediğiniz parçalar da kullanılabilir, ayrıca bu malzeme teminini dilerseniz kendiniz sağlayabilirsiniz.

Cihazlarınızda çıkabilecek olası sorunları minimuma indirmek, sizin memnuniyetinizi ve hizmet kalitemizin devamlılığını sağlamak firmamızın temel ilkesidir. Bu temel ilke çerçevesinde hizmet veren tüm personelimiz gelişen teknolojiye uyumlu ve siz değerli müşterilerimize karşı sorumluluk sahibidir.

Verdiğimiz teknik servis hizmetlerinde kalite ve müşteri memnuniyeti esastır. Bizi seçtiğiniz için memnun kalacağınıza garanti veriyoruz.